Giętarki

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Maszyna przeznaczona jest do zaginania w tzw. hak materiału - prętów metalowych o maksymalnej średnicy do 16 mm. Znajduje zastosowanie przy produkcji wszelkiego rodzaju między innymi haków do uchwytów odciągowych na słupach energetycznych, oraz innych elementów gdzie niezbędne jest uzyskanie określonego ich kształtu.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Maszyna jest przeznaczona do gięcia rur metalowych o maksymalnej średnicy do 60,3 mm i ściance 3,2 mm. Posiada hydrauliczne imadło dociskające rurę do formy gnącej. Giętarka wyposażona jest w programator Siemens Logo oraz falownik, dzięki którym można z dokładnością dostosowywać parametry obrotu wrzeciona.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Maszyna jest przeznaczona do kształtowania prętów o różnym przekroju w tzw. „S” lub „C” Giętarka wyposażona jest w programator Siemens Logo oraz falownik, dzięki którym można z dokładnością dostosowywać parametry obrotu wrzeciona. Standardowo posiada dwa narzędzia robocze umożliwiające uchwycenie prętów na końcu rozpłaszczeń (rozpłaszczenia można wykonać na maszynie typu: MWZ-1).